Dostawa i zwrot

Wysyłamy w ciągu 24h 

Rozumiemy jak ważną kwestią jest dla Ciebie sprawna dostawa. Dlatego paczki z naszymi plecakami są przygotowywane i przekazywane kurierowi w czasie do 24 godzin od momentu opłacenia Twojego zamówienia. Czas dostawy odebranej od nas przesyłki, to z reguły od 1 do 2 dni roboczych.

Masz prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty dostawy

  • Chcesz zwrócić zamówiony zestaw? Nic prostszego. Przyślij do nas krótką informację mailową o tym, że zamierzasz zwrócić zamówiony towar, na adres mailowy: sales@safebag.com
  • W treści maila podaj nam numer zamówienia oraz numer faktury oraz jeśli chcesz powód, dla którego zwracasz swój zestaw.
  • W odpowiedzi otrzymasz od nas prostą instrukcję krok po kroku jak wygląda proces zwrotu zamówienia.
  • Jeśli dokonałeś zakupu za pośrednictwem serwisu Tpay – pieniądze zwrócimy za jego pośrednictwem. Jeżeli opłaciłeś swój zakup płacąc za niego u kuriera (paczka pobraniowa) koniecznie zamieść w treści maila dane swojego konta, na które chcesz abyśmy dokonali zwrotu środków. Czas, w którym pieniądze do Ciebie wrócą wynosi od 2 do 5 dni roboczych.
  • Pamiętaj aby starannie zabezpieczyć zwracany zestaw. Zapakuj go do odpowiednio przygotowanej paczki. Pamiętaj, żeby zwracać kompletne i nieuszkodzone produkty. Produkt, który zwracasz musi być kompletny, w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu wraz z całą otrzymaną zawartością. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Adres dla zwrotów

SAFEBAG
Ul. Gminna 7
23-415 Księżpol
Tel: +48 696 859 099
E-mail: sklep@ekwipunek.com