Plecaki ewakuacyjne ucieczkowe z wyposażeniem

Poziom gotowości zestawu: Wysoki

Zestaw ewakuacyjny: PLECAK SAFEBAG MAX

Awaryjny plecak ucieczkowy SAFEBAG MAX to dokładnie przemyślany, wysokiej jakości zestaw ratunkowy, który może okazać się wyjątkowo przydatnym narzędziem w sytuacji zagrożenia i konieczności natychmiastowej ewakuacji. Ekwipunek składa się z wytrzymałego plecaka ucieczkowego uzupełnionego o 6 rozbudowanych modułów, wyposażonych w szeroki zakres elementów, które umożliwią Ci przetrwanie w nawet najgorszych warunkach. Plecak ewakuacyjny zawiera 69 unikalnych elementów, składających się na 140 użytych produktów, zapakowanych w trwały plecak taktyczny uznanej niemieckiej marki, o pojemności ok 40l.

Poziom gotowości zestawu: Optymalny

Zestaw ewakuacyjny: PLECAK SAFEBAG OPTI

Awaryjny plecak ucieczkowy SAFEBAG OPTI to dokładnie przemyślany, wysokiej jakości zestaw ratunkowy, który może okazać się wyjątkowo przydatnym narzędziem w sytuacji zagrożenia i konieczności natychmiastowej ewakuacji. Ekwipunek składa się z wytrzymałego plecaka uzupełnionego o 6 optymalnych modułów, wyposażonych w elementy, które pomogą Ci przetrwać w bardzo trudnych warunkach. Plecak ewakuacyjny zawiera 58 unikalnych elementów, składających się na 121 użytych produktów, zapakowanych w trwały plecak taktyczny uznanej niemieckiej marki, o pojemności ok 35l.

Poziom gotowości zestawu: Podstawowy

Zestaw ewakuacyjny: PLECAK SAFEBAG MINI

Awaryjny plecak ucieczkowy SAFEBAG MINI to dokładnie przemyślany, wysokiej jakości zestaw ratunkowy, który może okazać się wyjątkowo przydatnym narzędziem w sytuacji zagrożenia i konieczności natychmiastowej ewakuacji. Ekwipunek składa się z wytrzymałego plecaka uzupełnionego o 6 podstawowych modułów, wyposażonych w niezbędne elementy, które pomogą Ci przetrwać w trudnych warunkach. Plecak ewakuacyjny zawiera 49 unikalnych elementów składających się na 107 użytych produktów, zapakowane w trwały plecak taktyczny uznanej niemieckiej marki, o pojemności ok 20l.

Poziom gotowości zestawu: Podstawowy

Zestaw ewakuacyjny dla dziecka: PLECAK SAFEBAG KID

Awaryjny dziecięcy plecak ucieczkowy SAFEBAG KID to wysokiej jakości zestaw, który może okazać się wyjątkowo przydatnym narzędziem w sytuacji zagrożenia i konieczności natychmiastowej ewakuacji. Lekki, wygodny i praktyczny, dostosowany do potrzeb dzieci. Oprócz niezbędnych akcesoriów zawiera także moduł ROZRYWKA z dedykowanym dla dzieci wyposażeniem, który pomoże łatwiej znieść konieczność nagłego i długotrwałego przemieszczania się. Ekwipunek składa się z wytrzymałego plecaka ucieczkowego uzupełnionego o 4 podstawowe moduły, wyposażone w niezbędne elementy, które mogą pomogą w przetrwaniu podczas ewakuacji. Dziecięcy plecak ewakuacyjny zawiera 30 unikalnych elementów składających się na 49 użytych produktów, zapakowanych w trwały i wygodny plecak turystyczny polskiej marki, o pojemności ok 20l.