O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, których oprócz przyjaźni łączą wspólne pasje związane z szeroko pojętym outdoorem. Wśród nas dominują osoby, które swój wolny czas starają się spędzać w terenie, im trudniejszym i bardziej wymagającym tym lepiej. Dominujące hobby to u nas bushcraft i survivalal, ale nasze „zajawki” to także offroad czy tajniki dotyczące łączności radiowej. Biznesowo zajmujemy się różnymi branżami, natomiast to co w pracy jest naszym wspólnym mianownikiem, to wieloletnia działalność na rynku e-commerce oraz głębokie doświadczenie jakie udało nam się zdobyć w zakresie należytej obsługi Klienta.

Skąd pomysł?

W ostatnich latach, pewnie jak wielu rodaków byliśmy szczególnie przejęci tym co działo się wokół naszych granic, a tym samym pośrednio wokół bezpieczeństwa naszych bliskich. Z racji tego, że jesteśmy grupą ludzi zdecydowanie przezornych, zaczęliśmy na własną rękę kompletować plecaki ewakuacyjne dla swoich rodzin. Czuliśmy, że powinniśmy mieć jakąś formę wsparcia, dodatkowego ubezpieczenia na wypadek czegoś, co przecież miało się już nigdy nie wydarzyć. Po pewnym czasie z prośbą o pomoc zaczęli zwracać się do nas także znajomi, a nawet znajomi znajomych. Oczywiście nie odmawialiśmy i pomagaliśmy wszystkim, którzy nas o to poprosili w ukompletowaniu swoich plecaków ucieczkowych. W pewnym momencie wśród naszych znajomych wędrowała już gotowa lista produktów wraz z linkami. Dzięki temu sporo osób z naszego otoczenia czuje się teraz nieco bezpieczniej. Jednak zamawianie tylu produktów, w różnych miejscach i kompletowanie takiego zestawu było niekiedy dość kłopotliwe i karkołomne. Pojawiały się problemy z dostępnością sprawdzonych produktów, dobraniem odpowiedniej pojemności plecaka, sensowym spakowaniem i pomieszczeniem wszystkiego. Po pewnym czasie powróciliśmy do tematu chcąc skomercjalizować nasze doświadczenia. Starając się możliwie jak najlepiej zaplanować i przemyśleć zawartość, testując różne produkty i warianty stworzyliśmy zestawy, które oprócz wymiaru maksymalnie praktycznego i dobrej jakości, miały być stosunkowo niedrogie, przez co szeroko dostępne. Efektem tych doświadczeń jest finalne ukompletowanie przedstawionych na naszym sklepie plecaków ewakuacyjnych SAFEBAG, które mają służyć pomocą w przypadku zagrożenia, ale mogą być także wielokrotnie wykorzystywane w szeroko pojętym outdoorze. 

Dlaczego warto kupić u nas?

W podejściu do Klienta jesteśmy konserwatystami. Wyznajemy stare i proste zasady, że zadowolony Klient to taki, który do nas wróci albo nas poleci. Dlatego od lat najważniejsze w naszej pracy jest zadowolenie kupującego. Na co dzień sami jesteśmy konsumentami i jak wszyscy chcemy być dobrze obsłużeni. Dobrze to znaczy jakościowo, sprawnie, bez przepłacania i w pozytywnej atmosferze. Dlatego do naszych Klientów podchodzimy tak, jak chcemy aby obchodzono się z nami samymi.